“Mirëseerdhe bota jonë” Këngëtari shqiptar bekohet me djalë

Çifti i njohur i showbizzit, Skerdi dhe Vesa janë bërë prindër për herë të dytë.

Gazetarja shqiptare solli në jetë një djalë

Lajmin e bëri të ditur përmes një fotografie nga momenti i ëmbël me foshnjën në krahë

Postimi i plotë:

Sot, Zoti e bekoi familjen tone edhe me një djalë????

20 maji do te mbetet përherë lumturia jone e dyte. Mirëserdhe bota jone????

Ndryshe, çifti janë prindër edhe të një djali tre vjeçar me emrin, Roi.

 

Share With:
Translate »
64 Views