Miriam prezanton të birin për 1-Qershor

Këngëtarja e njohur, Miriam Cani duket se ka festuar 1 qershorin më të bukur të saj deri më tani. Ajo ka ndarë në llogarinë në ‘Instagram’ një foto të Amelisë me Duam të përqafuar me njëri-tjetrin.

“1 qershori më i bukur me dy lulet e mia të shtrenjta. Gëzuar”, ka shkruar Cani krah postimit i cili është pëlqyer menjëherë nga të gjithë ndjekësit e këngëtares.
Siç duket dhe nga foto, Duam rritet dita ditës e shumë shpejt do të mund të vrapojë dhe të luajë me motrën e tij.

 

Share With:1108 Views