Modelja shqiptare në pritje të ëmbël, ekspozon barkun e rrumbullakosur në setin e parë të shtatzanisë

Modelja shqiptare, Amina Shena konfirmoi para dy ditësh lajmin e shtatzanisë. E kemi parë në sete të ndryshme fotografike por ai i ditës së sotme është më i bukuri. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto nga seti i shtatzanisë ku duket qartë barku i rrumbullakosur. Prindërit e rinj duken shumë të lumtur dhe ne urojmë që bebi të vijë në jetë me shëndet të plotë. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
822 Views