Moderatorja shqiptare i shkruan letër Babagjyshit: “Akoma besoj tek ti!”

Pak ditë më parë presidenti i SHBA-ve Donald Trump, i theu ëndrrat një 7-vjeçari, pasi iu duk mjaft i madh në moshë për të besuar te Babagjyshi.

Por edhe pse nuk është më fëmijë, një nga moderatoret më të njohura shqiptare, ka zbuluar se beson tek Babagjyshi.

Klea Huta i ka shkruar edhe një letër atij, ku e falënderon ndërsa na tregon se ende ndihet fëmijë në shpirt aq sa të besojë ekzistencën e Babagjyshit:

“Unë ende besoj tek ti. Ti e ke lënë të paprekur fëmijën brenda meje. Më ke bërë të besoja që ekzistoje dhe ende të imagjinoj në një mal të lartë me dëborë, në një shtëpi të madhe të ngrohtë me drita, duke qeshur Ho-ho-ho. Faleminderit Santa”, shkruan Klea.

Share With:
Translate »
565 Views