Momente intime në makinë me bashkëshortin, Adelina ndan videon e rrallë

Adelina Tahiri tashmë është afër lindjes së bebit të saj të parë. Ajo ndihet e përkedhelur nga të gjithë në këtë peridhë dhe e ka vëmendjen e të gjithëve.
Këngëtarja është shumë e emocionuar që do të bëhet nënë dhe vazhdimisht bën postime edhe pse bashkëshorin nuk e tregon asnjëherë. Sot është treguar më bujare duke ndarë me ne një video ku shihen bashkë në momente intime, ndërsa kanë në sfod muzikë romantike. /Kids’Time/

❤️?? i love u ❤️❤️❤️

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Share With:
Translate »
614 Views