Momente magjike nga pritja e ëmbël, ky është padyshim videoklipi më i bukur i Xhensilës

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në muajt e fundit të pritjes së saj të ëmbël. Por mesa duket këngëtarja ka rezarvuar një surprizë për të gjithë fansat e saj. Ka qenë Rezarta Shkurta ajo që ka nxjerrë sekretin. Nga biseda e publikuar pritet që pasditen e sotme Xhensila të publikojë klipin e saj të ri, që mesa duket nuk do të jetë një këngë siç jemi mësuar zakonisht, por një klip mbi pritjen e ëmbël të këngëtares dhe komedianit të njohur. Dhe tashmë gjithcka është gati, shijojeni /Kids’Time/

•Une Histoire D’amour🌷 @xhensilamyrtezaj Photo & Video by @rezartashkurta #HeraCompany Hair & Mua by @kacilleshi @sellmakasumoviq Dress by @tier_by_tier #pregnant #pregnancy #pregnancyphotoshoot #pregnancyphotography #fairytail #xhensilamyrtezaj

A post shared by Hera Company (@rezartashkurta) on

Share With:
Translate »
932 Views