Momenti i ëmbël i dasmës, përshëndetja për çiftin e George dhe Charlotte

I vutë re në dasmën mbretërore, Princin George dhe Princeshën Charlotte? Me siguri që po, pasi ata ishin shoqëruesit më të veçantë të Meghan Markle. Vajza dhe djali, i princit William dhe Kate Middleton, vodhën gjithë vëmendjen në momentin që çifti i sapomartuar dolën nga kisha St. George Chapel.

Të gjithë po prisnin me pa durim puthjen e Princit dhe Dukeshës. Pasi puthja erdhi, çifti u largua dhe përshëndetja e George dhe Charlotte ishte më e veçanta. Charlotte ishte ajo që vodhi më shumë vëmendjen me përshëndetjen aq të ëmbël që i bëri xhaxhit, dhe nuses së tij. Princi qëndronte më i stepur pranë babait të tij.

Share With:
Translate »
560 Views