Monika: Era e vuan faktin që është vajza jonë, qëndron e mbyllur…

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme për vajzën e saj 13 vjeçare, Erën, në emisionin Zonë e Lirë.

Kryemadhi është shprehur se Era, vajza e vogël e saj dhe Presidentit Ilir Meta e vuan faktin e të qëniit fëmija i tyre, madje ajo është mbyllur në një konvik të tmerrshëm, siç ka thënë ajo, por që do i vlejë për të ardhmen.

“Era e vuan faktin e të qënurit fëmija jonë… Është mbyllur në një konvikt të tmerrshëm, por që do i vlejë”, ka thënë Monika Kryemadhi.

Share With:
Translate »
870 Views