“Mos e lër qenin afër vajzës”,- mesazhi, i cili revoltoi keq Orinda Hutën

15 korrik 2021 ishte dita e bekuar që ndryshoi plotësisht jetën e Orinda Hutës dhe Turjan Hyskës. Dyshja u bënë prindër për herë të parë me një vajzë. Orinda solli në jetë një vogëlushe bukuroshe, që e pagëzuan me emrin Atara. Menjëherë pas lindjes çifti zbuluan edhe portretin e  vajzës dhe ndajnë shpesh momente nga përditshmëria me të.
Mami Orinda është më aktive në rrjete sociale, duke qenë se nuk i është rikthyer ende punës. Ajo tregon herë pas here për ndjekësit se si kujdeset për Atarën e vogël dhe së fundmi duket se ka marrë vërejtje për faktin se qeni i qëndron afër vajzës.

Share With:
Translate »
45 Views