Motra e tij i la të gjithë pa fjalë, ky është më i bukuri i dasmës mbretërore

Të gjitha vajzat u mahnitën nga një djalë në dasmën e Princit Harry.

Ai quhet Louis Spencer dhe është nipi i princeshë Dianës dhe është shumë simpatik.

Ai nuk ka gjak mbretëror por në fakt është shumë i bukur njësoj si motrat e tij.

Në dasmë ai ishte i shoqëruar nga e ëma, Victoria Aitken, dhe dy motrat, Lady Eliza Spencer dhe Lady Kitty Spencer.

Vajza besojmë se nuk është single, por të paktën nuk është i martuar.

Share With:
Translate »
694 Views