Naser Berisha sot marton vajzën dhe duhet ta shihni sa nuse e bukur ka dalë

 Këngëtari i muzikës rok, Naser Berisha, ka kohë që nuk është produktin në muzikë,

Këngëtari, i cili po jeton larg Kosovës, kohë pas kohe jep mendime në rrjete sociale.

No description available.

Kohë pas kohe, këngëtari sjell foto me të shoqen, për të cilen edhe bënë dedikime të ëmbla.

Ndërkohë, edhe më pak i njohin fëmijët e tij, si përshembull vajzen bukuroshe që është martuar.

E bukur dhe rrezatuese.

No description available.

Ja, kështu duket e bija e Naserit.

No description available.

Share With:
Translate »
27 Views