‘Jam i pataksur’, Ledion Liço mbështet Sarën pas deklaratës së babait

Ledion Liço ka komentuar situatën e Sarës me babain e saj, ku ky i fundit ka bërë një video e cila është bërë virale ku ka përgënjeshtruar deklaratat e Sarës. (Lexo ketu)

Moderatori i ka thënë Sarës që i vjen shumë keq për sjelljen e babait kundrejt saj.

Ledion Liço: Më vjen keq si babai i një vajze, kur dëgjoj babain e një vajze të flasë në atë mënyrë. Realisht jam i pataksur dhe nuk do të doja që asnjë burrë të flasë ashtu për vajzën e tij, sepse është qesharake dhe e panevojshme

Share With:
Translate »
22 Views