Ndërkohë që ne marrosemi pas tij këtë sezon, aktori habit me deklaratën

Kjo është periudha e vitit kur Macaulay Culkin, i njohur si Kevin, është i preferuari i personazheve të filmave të festave.

I njohur për filmin klasik të Krishtlindjes “Home Alone”, aktori është shprehur në një intervistë për Jimmy Fallon se ende i di të gjitha rreshtat e komedisë së 1990-s dhe shpesh i reciton ato për më të dashurit e tij.

“Është sezoni im. Është sezoni i Macaulay. Unë përpiqem të dal më pak në këtë kohë të vitit”, shpjegon ai.

Filmi Origjinal u publikua në vitin 1990 dhe vazhdimi i tij në vitin 1992, por ekskluziviteti ka vazhduar pa atë. Ai gjithashtu nuk i shikon më filmat.

Share With:
Translate »
684 Views