“Ndihesha e sigurt”, aktorja rrëfen skenat seksuale me regjisor të birin

Elizabeth Hurley pranon se nuk e kishte problem të filmonte skena seksi për filmin e saj të fundit, edhe pse djali i saj 21-vjeçar, Damian, po drejtonte filmin.

Aktorja, 58 vjeçe, luan në “Strictly Confidential” dhe traileri përmban disa skena të egra midis saj dhe aktores Pear Chiravara.

Ylli i “Austin Powers” pranoi se:

Megjithëse skenat nuk ishin domosdoshmërisht gjëra që i kisha bërë gjithmonë në filma shumë herë më parë, nuk jam e shqetësuar.

“Ta kisha atë atje do të thoshte se ndihesha e sigurt,” shpjegoi ajo gjatë një interviste të përbashkët me të për “Access Hollywood”, duke shtuar, “Është disi çliruese të punosh me familjen tënde”.

Damian ka qenë gjithashtu pas kamerës për shumë nga xhirimet me bikini të mamasë së tij. Gjatë intervistës, ai pranoi se disa njerëz e shohin situatën të çuditshme.

“Njerëzit e shohin këtë si një gjë të çuditshme,” ndau shkrimtari/regjisori ndërsa shpjegoi më tej se biznesi i shfaqjes “ka qenë një pjesë thelbësore e gjithë jetës sime, kështu që për ne nuk është thjesht një gjë, është pjesë e biznesit”.

Elizabeta u pajtua me djalin e saj, duke thënë se ai e qetëson atë.

“Unë jam e qetë para tij,” tha ajo. “Ai kujdeset për mua … është relaksuese të dish se dikush është pas kamerës që kujdeset për ty.”

Share With:
Translate »
24 Views