Ndihet frikacak? Will Smith flet më shumë për fëmijërinë e tij

Will Smith u shfaq në një intervistë me David Letterman dhe ka zbuluar më shumë për aktorin i cili ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit. Intervista është plot me detaje të reja nga jeta dhe karriera e aktorit, duke përfshirë një moment ku ai qorton prezantuesin për të mos folur për nënën e tij, Caroline Bright.

Ndërsa shikuesit shpresonin gjithashtu se Will do të fliste për shuplakën famëkeqe të Oscars me drejtuesin e talk show-it, fansat ishin tepër të zhgënhyer kur zbuluan se episodi ishte filmuar para marsit 2022, kur aktori shkaktoi një skenë kur vrapoi në skenë duke goditur Chris Rock në fytyrë.

Në bisedën e tij me Letterman, Smith preku gjithashtu kujtimet e tij të fundit, dhe foli për fëmijërinë e tij dhe marrëdhënien e diskutueshme të prindërve të tij.
“Rreshti i parë i kapitullit të parë është: “Unë gjithmonë e kam menduar veten si një frikacak,” i shpjegoi Smith Letterman. “Kur isha 9 vjeç, pashë babain tim duke rrahur nënën time dhe unë nuk bëra asgjë. Dhe kjo la një përshtypje traumatike për veten time si një frikacak.”

“Jeta është kaq emocionuese për mua tani, sepse unë mund t’i kontaktoj njerëzit ndryshe nga sa kam qenë në gjendje t’i kontaktoj njerëzit, kryesisht për shkak të dhimbjes sime. Unë jam vërtet gati të zhytem në artin tim në një mënyrë që mendoj se do të jetë me shpresë përmbushëse për mua dhe e dobishme për familjen njerëzore”- u shpreh ai.

Share With:
Translate »
26 Views