Në ditëlindjen e gjashtë të Abelit, kryeveprës së mami Fiorit

Një nga moderatoret më të njohura të televizioneve shqiptare, Fiori Dardha prej kohësh po drejton emisionin ‘Boom’ në Ora News, krah Rozana Radit. Përveç profilit të saj profesional të suksesshëm, ajo ndan me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ edhe momente nga jeta familjare. E martuar dhe nënë e një djali të quajtur Abel, Fiori ka zgjedhur postimin në profilin e saj si një formë urimi për të birin.

Rezultate imazhesh për fiori dardha

‘Abeli sot 6 vjeç! Kryevepra e jetës sime! Një rreze dielli që dhuron vetëm lumturi! Gëzuar ditëlindjen, dashuri”, -ka shkruar ajo krah fotos së djalit./revistawho.com

 

Share With:
Translate »
881 Views