Në ditët e fundit të shtatzanisë, Floriana nuk ngurron të frekuentojë qendrat estetike

Moderatorja e njohur Floriana Garo po shijon muajin e fundit të shtatzënisë. Mesa duket Floriana po e shfrytëzon këtë periudhë për t’u relaksuar, pasi kur të vijë në jetë vajza, mami Floriana do jetë e angazhuar vetëm për të.

Bukuroshja e ekranit ka publikuar në Instagram një foto pa grim, dhe shkruan se po e përkedhel paksa veten këto kohë.

Për bukurinë e Florianës ne nuk kemi pasur ndonjëherë dyshime, por me këtë foto pa grim, ajo na e vërteton më së miri se është e bukur edhe ujë dhe sapun.

Share With:
Translate »
635 Views