Në ditët e fundit të shtatzënisë, Eni Vasili sjell foton më të ëmbël: Ne të treja…

Gazetarja dhe moderatorja Eni Vasili është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë. Në ditët e fundit të shtatzënisë moderatorja ka përzgjedhur që të bëjë disa foto të bukura me vogëlushet teksa rriten në barkun e saj.

Ka qenë vetë Eni ajo e cila në “Instagram” ka publikuar imazhin më të ëmbël dhe ne menjëherë sytë na lëshuan zemra.

E veshur me të bardha dhe me duar teksa përkëdhel barkun e saj Eni ka “rrëmbyer” vëmendjen e të gjithë ndjekësve të cilët nuk kanë nguruar ta komplimentojnë moderatoren dhe të bëjnë “Marshallah”.

“Ne të treja nuk mund të mos i kishim ne kujtesë polaroidi keto kohë” shkruan ajo në postimin e saj.

Share With:
Translate »
553 Views