Në familjen Gjebrea ka festë, dhe jo tradicionale por virtuale

Me një urim përtej kameras, Ardit Gjebrea dhe familja e tij kanë zbuluar se si e kanë uruar djalin e shtëpisë, Jonin. “Gëzuar ditëlindjen Joni. E bekuar qoftë çdo ditë e jetës tënde”, ka shkruar moderatori krah fotos ku shfaqet krah Anës dhe Anilës duke uruar të birin për ditëlindje.

 

Pavarësisht distancës, buzëqeshjet nuk kanë munguar e kaq ka mjaftuar për të ruajtur një kujtim të ëmbël e të bukur me njëri-tjetrin

Share With:
Translate »
197 Views