Në muajn e fundit të shtatzanisë, Genta nxjerr klipin e ri dhe duket WOW

Ashtu sic kishte paralajmëruar Genta Ismajli ka publikuar bashkëpunimin e saj muzikor.

Së bashku me artistin gjerman Eko Fresh, Genta ka bashkuar forcat për projektin muzikor.

“Bad Bitch” titullohet kënga e tyre, e cila është shoqëruar së bashku me videoklip.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë këngën.

Share With:
Translate »
31 Views