Në muajt e fundit të shtatzënisë, Usta tregon si duket Genta dhe i kushton dedikim romantik

Genta Ismajli përflitej prej kohësh se së shpejti do të bëhet nënë. Pavarësisht thashethemeve, këngëtarja dhe partneri i saj turk, Usta, preferonin të mos komentonin asgjë deri pak javë më parë. Ata zbuluan se do të bëhen prindër përmes një videoje, ku shiheshin brenda një makine luksoze.

“Gjithçka po bëhet më e çuditshme dhe unë pyes veten se kush je, kush në jetë do të bëhesh, e kujt nga ne do t’i ngjasosh”, shkroi Genta. Thuhet se këngëtarja do të bëhet me binjakë, një djalë dhe një vajzë. Teksa po shijon muajt e fundit të shtatzënisë, këngëtarja duket se po ia kalon mjaft mirë në shoqërinë e të dashurit të saj.

Ai i ka bërë një dedikim këngëtares ndërsa ka shkruar: “Ti je ngjyra më e bukur në këtë jetë. Të dua”.

Share With:
Translate »
171 Views