Në një ceremoni private, fejohet vajza e Remzie Osmanit

Ishte 7 shtatori kur Besi partneri i Riolës i bëri asaj propozim dashurie. Pas një muaji çifti kurorëuzan lidhjen e tyre, dhe me këtë rast bënë organizim të vogël familjar për shkak të pandemisë.

E sot dyshja janë fejuar, ku është vet Riola ajo që solli disa imazhe të bukura nga albumi i tyre i fejesës.

Kështu Riola mori vëmendje me dukjen e saj si të princeshave, e Besi si princ. Urime fejesa çiftit!

Share With:
Translate »
576 Views