Në një sfilatë me Alaron, Aurela Hoxha ndan momentin e ëmbël

Aurela Hoxha është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh ndan momente të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe personale.

Pak muaj më parë Aurela solli në jetë të birin Alaron.

Modelja dhe pse mundohet ta mbajë larg rrjeteve sociale të birin disa momenteve nuk iu shpëton.

Sfilatat për Aurelën kanë qenë të shumta por kjo që na paraqiti në rrjete sociale është padiskutim me shoqëruesin më të ëmbël që mund të kemi parë ndonjëherë.

Share With:
Translate »
148 Views