Në një video me të birin, miku i saj publikon momentet private të Aurelës

Aurela Hoxha para pak muajsh është bërë nënë për herë të parë.

Modelja ka vendosur të jetë e rezervuar me pozat e të birit Alaron.

Mirpo miqt e saj shpesh e nxjerrin zbuluar. Së fundmi ka qenë Endrit Mërtiri ai që ka zbuluar një video të këndshme të Aurelës me të birin.

Kujtojmë se në daljen e fundit Aurela zbuloi më shumë rreth arsyes pse nuk ka postuar foto gjatë shtatzanisë.

Modelja u shpreh se kishte marrë shumë kilogramë dhe nuk e ka parë të arasyeshme të ndajë një moment të tillë.

Share With:
Translate »
53 Views