Në plazh me rroba banje, Adelina Tahiri shkëlqen në javët e fundit të shtatzënisë

Në fund të gushtit Adelina Tahiri pritet të bëhet nënë e një djali. Ndërkohë ajo dhe avokati maqedonas, Serjozha Markov, janë në pritje të një djali, ndërsa po shijojnë në maksimum javët e fundit.

Ndërsa prej kohësh nuk kishte publikuar fotot të saj me barkun e rrumbullakosur, ditën e sotme këngëtarja shqiptare na tregoi se si duket me bikini.

Adelina postoi një foto e veshur me rroba banje trupore me dizjane leopardi dhe pa makijazh. Kur e shohim e besojmë tërësisht atë shprehjen e nurit të shtatzënisë.

Share With:
Translate »
1209 Views