Babë e bijë: Leonora Poloska publikon fotografinë më të ëmbël

Qëkur është bërë nënë, Leonora Poloska është tërhequr nga muzika.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Andin Randobrava janë prindër të një vajze cila edhe pak javë mbush 1 vit jetë.

Vajza quhet Andora, dhe Leonora ka publikuar fotografinë më të ëmbël deri tani, në instastory.

Vogëlushja shihet derisa është në gjumë pranë babait të tij.

‘Babë e bijë’ ka shkruar këngëtarja.

Share With:
Translate »
633 Views