Në pritje të ëmbël! Nevina Shtylla shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Nevina Shtylla është një nga moderatoret më të dashura të ekranit.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk ngurron të ndajë poza të veçanta me ndjekësit.

Së fundmi ajo ka befasuar rrjetin ku ka postuar një video teksa shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Moderatorja ka qenë duke provuar një fustan për gra shtatzënë, dhe ka ndarë një prej këtyre momenteve në rrjet.

“Nënë me shumë fëmijë”, ka shkruar ajo bashkangjitur me një ikonë gazmore.

Share With:
Translate »
105 Views