Në pritje të një djali të dytë, Olta Gixhari na tregon për emrin e tij

Aktorja e njohur Olta Gixhari, është në pritje të një fëmije të dytë, një djalë do të vijë përsëri në jetën e Oltës.

Mbrëmjen e sotme, Olta ka krijuar një pyetësor në llogarinë e saj personale të Instagramit, teksa ka marrë pyetje të shumta rreth shtatzënisë së saj dhe jo vetëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)


Nuk kishte si të mungonte dhe pyetja: ‘Çfarë emri do i vendosësh vëllait të Amarit

E ndërsa Olta është shprehur se ende nuk ka gjetur një emër, por mund t’i vendosi dhe dy të tillë djalit, ku i dihet…

Share With:
Translate »
52 Views