Vivienne, vajza 15-vjeçare e Angelina Jolie, shfaqet pas shumë kohësh në një foto

Vivienne Jolie-Pitt, vajza pesëmbëdhjetë vjeçare e Angelina Jolie dhe Brad Pitt, e ka në gjak ‘show business-in’. Por ndryshe nga fëmijët e tjerë të të famshmëve, ajo zgjodhi një rol në prapaskenë. Të paktën tani për tani (adoleshentët janë të paqëndrueshëm).

Vivienne bëri një paraqitje të rrallë së bashku me nënën e saj në një preview të ‘The Outsiders’ më 3 prill. Ju mund të shihni nënë e bijë më poshtë, së bashku me Matt Dillon, i cili luajti në adaptimin filmik të vitit 1983 të ‘The Outsiders’ me Tom Cruise.

Verën e kaluar, Jolie ‘rekrutoi’ vajzën e saj si asistente vullnetare në produksionin muzikor të Broadway-t të ‘The Outsiders’, bazuar në romanin me të njëjtin emër nga H.E. Hinton. Duke folur për ‘Page Six’ në atë kohë, Jolie tha: “Viv më kujton nënën time [aktoren dhe producentin Marcheline Bertrand] në atë që ajo nuk është e fokusuar të jetë në qendër të vëmendjes, por të jetë një mbështetje për krijuesit e tjerë. Vivienne është shumë e zhytur në mendime dhe serioze për teatrin dhe punon shumë për të kuptuar se si të kontribuojë më mirë.”

Jolie zbuloi gjithashtu për ‘People’ se ishte frymëzuar për të prodhuar ‘The Outsiders’ në Broadway pasi ajo dhe Vivienne morën pjesë në një produksion të shfaqjes në ‘La Jolla Playhouse’ në San Diego në vitin 2023.

Angelina Jolie dhe Brad Pitt kanë pesë fëmijë të tjerë: Maddox, Pax, Zahara, Shiloh dhe Knox.

Share With:
Translate »
37 Views