Në shtëpinë Ronaldo mbërrijnë festat

Në familjen Ronaldo kanë ardhur festat. Arushë, babagjyshë të Vitit të Ri, dhurata të mbështjella me letra të shndritshme.

Ka qenë Georgina Rogriguez e cila me anë të disa fotove të postuara në Instagram na tregon së në shtëpinë e saj dhe të futbollistit të njohur kanë ardhur festa e fundvitit.

foto galeri

foto galeri

Në njërën prej fotove shihen tre fëmijët e tyre, Eva, Mateo dhe Alana. Ndërsa në foton tjetër shohim Georiginën me tre fëmijët e vegjël dhe djalin e madh Ronaldo Junior.

“Sa shumë u argëtuam duke blerë dekorimet e festive për shtëpinë tonë në Torino” – shkruan parterja e futbollistit portugez.

Share With:
Translate »
674 Views