Në shtratin e Noizy-t fle një princeshë

Reperi më i famshëm i shqiptarëve ka treguar më në fund princeshën që i zbukuron shtratin.

Dhe nuk është tjetër kush, veç mbesës së tij Prayla. Noizy ndan shpesh momente me mbesën e tij në rrjetet sociale dhe janë nga çastet më të bukura.

Ajo është një nga dobësitë e reperit. Prayla gjithashtu është një nga fanset e tij më të vogla.

Vetëm para pak kohësh Noizy ka publikuar video ku mbesa e tij është duke dëgjuar hitet e tij. Për të kos harruar deh xhirot e tyre me makinat luksoze.

210

Share With:
Translate »
1562 Views