Në vaskë me Eminën dhe Ellën

Supermodelja e famshme shqiptare Emina Cunmulaj e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me familjen e saj , ka postuar së fundmi një foto tepër interesante në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja shfaqet së bashku me vajzën e saj të vogël në një vaskë e veshur me rroba banjo ku shihet teksa luajnë së bashku. Duket se Emina është një nënë e mrekullueshme për vogëlushen.

“Bubble bath with mami and all our little friends”, shkruan Emina, ndërsa duket se nënë e bijë po e shijojnë në maksimum këtë moment.

Bubble bath with mami and all our little friends 💖

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Share With:
Translate »
571 Views