Nëna dhe foshnja humbin jetën në maternitetin e Kukësit

Nëna 40 vjeçare dhe foshja e saj kanë humbur jetën në maternitetin e Kukësit. Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në mesnatë.  Policia e Kukësit ka konfirmuar vdekjen e nënës 40-vjeçare dhe foshnjës dhe informon se po kryhen veprimet procedurale për rastin Familjarët kanë kërkuar hetim dhe trupi i pajetë i Nurie Poçit do i nënshtrohet ekzaminimit mjeko-ligjor me kërkesë të familjes. Mësohet se foshnja i seksit mashkull ka lindur i vdekur. Policia ende nuk ka nxjerrë njoftim, por paraprakisht raportohet për vdekje natyrale. vazhdon…

Share With:
Translate »
717 Views