Nëna e pyet vajzën si je, por ajo i dërgon këtë foto

Një nënë është shokuar kur ka parë foton që vajza e saj i dërgoi në telefon. Amy Emslie, 17 vjeç kishte shumë pak kohë që kishte marrë patentën e makinës dhe bëri një aksident, i cili fatmirësisht nuk i shkaktoi asaj asnjë plagë. Nëna e saj i dërgoi adoleshentes për të pyetur sesi po i shkonte udhëtimin, por ajo i dërgoi foton që kishte bërë aksident.

Amy ka thënë se rrugët ishin të me bore dhe të ngrira dhe ajo nuk ka mundur dot të kontrollojë makinën, teksa kjo e fundit ka rrëshqitur. “Makina devijoi në anën e djathtë dhe unë nuk po e komandoja dot, vetëm kur përfundova në një humnerë, por nuk u lëndova”, ka thënë ajo për mediat britanike.

Share With:
Translate »
694 Views