Nëna shokohet kur dëgjon çfarë belbëzonte kukulla që i bleu vajzës (video)

Një nënë ka mbetur e shtangur pasi dëgjoi çfarë belbëzonte një kukull të cilën ia kishte blerë vogëlushes së saj për ditëlindje.

“Prisja që ajo të kishte të regjistruar fjalën “mami” ose “babi” por kukulla thotë fjalën “ku*vë”. Kam mbetur pa fjalë… tani vajza ime imiton kukullën dhe fillon të thotë po të njëjtën fjalë”, është shprehur ajo për Daily Mail.

Share With:
Translate »
886 Views