Nënë për herë të dytë, përgjigjet Dojna Mema

Dojna Mema, moderatorja e njohur shqiptare po jeton fazën e re në jetën e saj, atë të mëmsisë. Ajo ka lënë pas botën e televizionit dhe është fokusuar tek rritja e Nolan Sol. Dojna shihet të jetë shumë aktive në rrjetin social ‘Instagram’, e së fundmi ka vendosur të bashkëbisedojë me ndjekësit e saj. Një prej tyre, kërkonte të dinte se kur Dojna do bëhet nënë për herë të dytë.

Kur të marr një shtëpi më të madhe‘- thotë Dojna.

Share With:
Translate »
57 Views