I vjen vajza nga kurbeti, Remzie Osmani përvesh mëngët dhe bën byrek

Ajo me sa duket i ka gatuar një pite.

Sipas një fotografie që ka publikuar në storien e saj në Instagram, ajo ka treguar se si e prêt të bijën.

“Nana tu e prit çikën që po i vjen nga gurbeti”, shkruan Remzie në foto.

Pritje e qëlluar, apo jo?

Share With:
Translate »
83 Views