Nënë për herë të parë! Jori Delli e paska gjetur edhe emrin e vajzës

Modelja Jori Delli, prej disa muajsh ka bërë publike lidhjen me reperin italian, Fred De Palma, me të cilin tashmë ajo ka nisur të planifikojë martesën e zgjerimin e familjes.

Në një intervistë të dhënë së fundmi, Jori i ka dhënën fund aludimeve se ajo dhe reperi janë fejuar në fshehtësi.

“Nuk kam asnjë unazë. Nuk jemi fejuar në fshehtësi. Jo unë kur të kem unazë do tregoj, nuk e fsheh fare”, tha ajo.

Ndër të tjera, Jori ka treguar se ajo dhe Fred De Palma kanë diskutuar edhe planet për martesë e fëmijë, madje kanë gjetur edhe emrin e vajzës.

Pyetje: Keni diskutuar për martesë, për fëmijë?

“Po po, flasim, kemi një emër për gocë. Nuk e them se mos ma kopjojnë”, tha Jori.

Po ashtu modelja e njohur ka rrëfyer edhe njohjen me reperin. Ajo ka treguar në “Pushime on Top” se me Fred De Palmën janë njohur 7 vite më parë, në një kohë kur ajo ishte e dashuruar dhe në një lidhje me një tjetër person.

“Ne kemi 7 vite që jemi njohur, nuk e ka thënë asnjëherë publikisht, por unë kama qenë e lidhur atëherë me një ish-in tim, Simonen. Kemi qenë në një klub, ka qenë edhe Fredi atje, dhe në një moment kur po kaloja vetëm, ai thotë “kush është ajo”, pyet dhe pronarin për mua. Bënte pak si garip, dhe ai pronari i tha “është e dashura e shokut tim”, e kishte edhe shok Simonen ai.

Janë zënë, është bërë një çështje… Të nesërmen i kërkon dhe falje atij, i thotë; nuk e dija që ishte e dashura jote”, mua pastaj më shkruan pas kohësh, unë i jam përgjigjur shumë keq, se s’më pëlqente ai si arrogant. Pas 3 vitesh, agjencia ime në Milano më thotë për një videoklip, ishte për Fred De Palmën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pushime On Top (@pushime_on_top)

Ai ka qenë i dashuruar në atë periudhë dhe unë kam qenë e lidhur, por si profesionalistë kemi bërë videoklipin dhe kaq. Para dy vitesh, kur isha single, më shkruan në Instagram dhe unë iu përgjigja. Isha e mërzitur dhe folëm, zbulova një anë tjetër të tij. Jemi të dashuruar shumë”, tregoi ajo.

Share With:
Translate »
36 Views