Nepsi i shtatzënisë, me siguri askush nuk do të guxonte të konsumonte këtë ushqim si Elita

Pak nga pak pritjes së ëmbël të Elita Rudit po i vjen fundi. Moderatorja e njohur dhe reperi, Gjiko, shumë shpejt do të behën prindër për herë të parë. Pasi zbuloi shtatzëninë për të gjithë fansat e saj, Elita nuk ka ngurruar të ndajë momente të ndryshme nga përditshmëria, për të treguar si ka ndikuar kjo periudhë tek ajo. Së fundmi moderatorja ka zbuluar për të gjithë se çfarë ushqimesh pëlqen të konsumojë më shumë gjatë këtyre ditëve. Ajo ka publikuar një pjatë me luleshtrydhe duke i shtrydhur sipër limon. Me siguri askush nuk do të guxonte të provonte diçka të tillë, por nepsi i shtatzënisë bën të vetën dhe këtë e ka pohuar dhe vetë Elita. “Nepse të çuditshme në shtatzëni”, – ka shkruar ajo.

Elita dhe Gjiko nuk kanë zbuluar ende gjininë e fëmijës, por në mediat rozë thuhet se ata do të bëhen prindër të një djali.

Share With:
Translate »
521 Views