Nga materniteti, Ilva Tare na prezanton me djalin e sapolindur… Thomas

Moderatorja Ilva Tare na prezanton direkt nga materniteti me vogëlushin e saj Thomas.

Thomas erdhi në jetë dje dhe shtoi lumturinë në familjen e Ilva Tares dhe Eduart Selamit të cilët më parë janë bekuar edhe me një vajzë.

“Thomas, bekimi më i ri i familjes”, shkruan e lumtur Ilva Tare .

Share With:
Translate »
1254 Views