Nga tiparet e të ëmës mund ta kuptoni lehtë se cila këngëtare botërore është bebja në foto

Artistja publikon fotografi bashkë me nënën kur ishte bebe. Jo rrallë herë artistët shpalosin arkivën e tyre të fotografive që nga fëmijëria. Përmes tyre ata na bëjnë t’i njohim edhe kur kanë qenë të vegjël. Kështu edhe këngëtarja e njohur botërore Selena Gomez ka publikuar një fotografi në Instagram, kur ishte foshnje dhe atë po e mbante e ëma.. Në këtë fotografi të publikuar nga 25 vjeçarja kanë vërshuar komentet e fansave të saj, ka pasur edhe aso që kanë shkruar se ngjajshmëria me nënën është shumë e madhe.

Share With:
Translate »
695 Views