“Ngele 7 muajshe”, fansi i dërgon mesazhin epik, shihni reagimin e Kiarës

Kiara Tito duket se po e shijon shtatzëninë. Herë pas here ajo poston foto nga përditshmëria e saj dhe nuk mungojnë as disa momente komike.

Por duke qenë se ajo ka dhe shumë fansa që e ndjekin, nuk mungojnë as disa komente shumë pikante nga ana e tyre.

Njëri prej tyre madje i ka shkruar në DM, se ajo mbeti te muaji 7 akoma.

Ishte vetë Kiara që e postoi mesazhin, bashkë me një përgjigje epike.

“Çfarë nuk të shohin sytë te DM im”, shkruan ajo me shaka.

Share With:
Translate »
25 Views