VIDEO/ Pas ndarjes, Sara i paska prishur relatat edhe me vjehrrën

Xheraldina Vula është shumë pranë medieve televizive pasi që bën një emision tash e disa vite.

Në një intervistë nga emisionin ‘In & Out’ Xheri ka rrëfyer shumë histori nga jeta dhe karriera e saj, .

Por nuk kanë munguar as pyetjet ngacmuese për të se si janë raportet me Sarën ish të dashurën e djalit të saj Ledrit.

Ani pse pyetjes nuk është përgjigjur direkt ajo shprehet se “Unë i kam punët me krejt mirë”.

Share With:
Translate »
28 Views