Ngjarje e rëndë në Lushnjë/ Arrestohet 56-vjeçari, abuzoi me vajzën e sëmurë, sot 8-muajshe shtatzënë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Lushnjës. Një 56-vjeçar është arrestuar pasi dyshohet se ka abuzuar me një shtetase 33-vjeçare e cila, siç njofton policia është e sëmurë dhe nga egzaminimet ka rezultuar 8 muajshe shtatzënë.

Policia e Lushnjës njofton se më datë 24 korrik ndaluan shtetasin E. B., 56 vjeç.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me persona të pa zotë për t’u mbrojtur”.

Share With:
Translate »215 Views