Një dalje e zakonshme e familjes harmonike Beckham

Dyshja iu bashkua shëtitjes së fëmijëve të tyre, Brooklyn, 18 vjeç, Romeo, 14 vjeç, Cruz, 12 vjeç dhe Harper, gjashtë, duke ecur rrugës së bashku. Victoria dukej e pazakontshme një t-shirt, një palë pantallona të gri shumë të ngushta dhe me një palë çizme ‘Saint Laurent’ që e thyenin paksa veshjen e saj paksa sportive. E ndërsa bashkëshorit i saj, bukuroshi David ishte i veshur me të T-shirt të bardhë që ia vinin shumë në pah tatuazhet. Ai përqafoi një stil veror me një kapele kashte dhe syze dielli, duke shëtitur dorë për dore me vajzën e vogël Harper. Familja dukej shumë e lumtur teksa po shijonin një fundjavë pranë njëri- tjetrit. Ata nuk kanë zgjedhur të kalojnë fundjavën në jaht, hotele luksoze edhe pse i kanë të gjitha mundësitë, por kanë preferuar një shëtitje në rrugë, të gjithë së bashku si një familje e lumtur.

Share With:
Translate »
783 Views