Një dush para gjumit, shikoni sa është rritur vajza e Suada Sherifit | Video

Kishte kaluar kohë që Suada Sherifi nuk ndante me ne çaste nga përditshmëria e vajzës. Por e ka thyer heshtjen mbrëmjen e sotme, duke ndarë një video të Daisyt. E vogla po bën dushin para gjumit dhe duket se është rritur shumë nga hera e fundit që e pamë. Vlen të përmendim se po bëhet bukuroshe gjithmonë e më shumë. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1115 Views