Një familje seksi si e Argjentina Ramosaj

Si rrallëherë, Argjentina ka sjellë disa imazhe atraktive nga plazhi, ku u shfaq e veshur me bikini. Së fundi, ajo publikoi një foto familjare ku çifti kanë pozuar pranë pasqyrës, ndërsa Noah i vogël nuk i vinte vëmendjen fotografisë dhe vazhdonte të argëtohej.
Kujtojmë që projekti i fundit nga Argjentina Ramosaj është ‘Pse’.  

Share With:
Translate »
963 Views