Një femër dhe nënë perfekte si Ivanka Trump

Ivanka Trump është shfaqur e mrekullueshme të premten që shkoi, teksa linte shtëpinë bashkë me djalin dhe bashkëshortin.

Vajza dhe krahu i djathtë i presidentit Donald Trump kishte veshur një fustan të zi, me të cilin dukej mjaft joshëse.

Ajo ishte kombinuar në çdo detaj, që nga këpucët e zeza me takë e deri të vathët e zi. Ivanka mbante në krahë djalin e saj të vogël Theodore.

   

Share With:
Translate »
984 Views