Një mama seksi si Zaimina: Ka pak muaj që ka lindur, dhe shihni si duket

Në janar të këtij viti, ajo solli në jetë vajzën e saj të parë Khloen. Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari, tani shtatë muaj pas lindjes, ka arritur të vijë në format e saj të dikurshme, në mos edhe më mirë.

Këngëtarja që po kalon pushimet në një vend shumë luksoz, është fotografuar duke u relaksuar pranë pishinës.

Me një kostum larjeje dy pjesësh, këngëtarja po dukej si një sirenë buzë detit. Përveç se që ka arritur t’i humbë kilogramët e shtatzënisë, ajo edhe është tonifikuar.

☀️

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

Share With:
Translate »
633 Views