Një mami si Andrra i mahniti të gjithë me veshjen elegante në dasmën e Bleros

Mbrëmjen e djeshme këngëtari shumë i dashur për publikun, Blero kurorëzoi në martesë dashurinë me modelen bukuroshe Afrona Dika. Çifti i thanë Po njëri-tjetrit në altar dhe qindra të ftuar ishin dëshmitarë.

Në dasmë nuk mund të mungonin edhe VIP-at e mes tyre ishin edhe Andrra me Sinanin.

Andrra i mahniti të gjithë e veshur me një fustan të zi shumë elegant, taka me xixa dhe flokët e kapur.

Andrra dhe Sinani ishin në një tavolinë me këngëtarin e njohur Meda e bashkëshorten e tij Lulja dhe prezantuesin Labinot Gashi me bashkëshorten e tij Qëndresën.

Share With:
Translate »
1431 Views